Price: ₹292
Acheive a wonderful relaxing massage experience for all of you. Our Slow Sunday Ginger Massage Oil is very suitable for relaxation and massage, while leaving skin feeling nourished and hydrated. Enriched with natural coconut oil and 5% ginger root oil, and more to deeply moisturize, brighten, and soften skin for a silky soft feel.
| Material | Glass |
| Texture | Oil |
| Skin Type | Dry |
| Color | Clear |
| Specification | Home Size |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Scent | Others |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.4 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Height | 13.1 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2405132213616979 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 5457707 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.